Agat+ fabryka okien i drzwi PVC i aluminiowych POLSKIE OKNA I DRZWI Agat+ fabryka okien i drzwi PVC, aluminiowych, drewnianych POLSKIE OKNA I DRZWI Agat+ fabryka okien i drzwi PVC, aluminiowych, drewnianych POLSKIE OKNA I DRZWI WIĘCEJ

Oferta

Oferta

icon

Okna i drzwi z PCV

Okna i drzwi PVC stanowią idealne rozwiązanie do termomodernizacji oraz budowy nowych, energooszczędnych, lub pasywnych domów

icon

Okna i drzwi drewniane

Okna i drzwi drewniane to nie tylko szlachetny i ekologiczny surowiec, ale także elegancja i styl. Drewno nadaje budynkom niepowtarzalnego uroku – klimatu prawdziwego domu.

icon

Okna i drzwi aluminiowe

Konstrukcje aluminiowe to prestiż, swoboda w kształtowaniu przestrzeni, wszechstronność i różnorodność rozwiązań oraz nowoczesna technologia.

icon

Okna dachowe

Okna i balkony dachowe-połaciowe VELUX zapewniają światło, wentylację i łatwe użytkowanie. Komfort i funkcjonalność poddasza zależy od właściwego doboru typu np. obrotowe lub klapowe.

icon

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne (zarówno nadstawne jak i elewacyjne) stanowią doskonałe zabezpieczenie przed słońcem, deszczem i innymi zjawiskami atmosferycznymi.

icon

Ogrody zimowe

Ogród zimowy to doskonały pomysł na powiększenie przestrzeni domu. Można go użytkować jako jadalnię, pokój dzienny, salonik, biuro lub jako miejsce przeznaczone do relaksu.

icon

Akcesoria

Mamy w ofercie różnego rodzaju akcesoria do okien i drzwi takie jak: ozdobne wypełnienia drzwiowe, klamki, pochwyty, progi, ciepłe ramki, szprosy, nawiewniki,
elementy montażowe, samozamykacze i wiele innych niezbędnych dodatków.

icon

Sklep internetowy

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego zakupią Państwo tanie okna i drzwi z PCV oraz aluminium. Znajda tutaj Państwo nowe okna pozostałe w wyniku pomyłek wymiarowych naszych klientów - okna w pełni wartościowe, nie pochodzące z demontażu ani reklamacji.

Akcesoria

Akcesoria

Mamy w ofercie różnego rodzaju akcesoria do okien i drzwi takie jak: ozdobne wypełnienia drzwiowe, klamki, pochwyty, progi, ciepłe ramki, szprosy, nawiewniki, elementy montażowe, samozamykacze  i wiele innych niezbędnych dodatków.

Poznaj ofertę akcesoriów i dodatków

Fabryka okien i drzwi

O firmie

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wciąż ulepszamy nasze wyroby, wykorzystując do tego celu nowoczesne maszyny. Naszym nadrzędnym celem jest spełnianie oczekiwań i zadowolenie klientów.

ue-tablica

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?

Skontaktuj się z działem handlowym naszej firmy