agat+ okna z polski

Plskie okna i drzwiFirma AGAT+ założona 1998 roku, której do dziś jest właścicielem Rodzina Horosz. To niekwestionowany lider w produkcji okien i drzwi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Przez lata pracy zdobywaliśmy doświadczenie, które dziś przekłada się na jakość i solidne wykonanie naszych produktów oraz fachową obsługę.


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wciąż ulepszamy nasze wyroby, wykorzystując do tego celu nowoczesne maszyny. Naszym nadrzędnym celem jest spełnianie oczekiwań i zadowolenie klientów.


Nasze dwie fabryki w okolicach Szczecina, specjalizują się w produkcji okien, drzwi oraz wszelkich innych konstrukcji z PCW, aluminium oraz drewna. Mamy w ofercie również, rolety zewnętrzne, bramy garażowe. Naszą stolarkę produkujemy zarówno na rynek polski jak i na eksport


Mamy stałych odbiorców m.in. na terenie Belgii, Holandii, Francji, Danii, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Anglii, Irlandii, oraz Islandii. Możemy pochwalić się również profesjonalnym zapleczem transportowym, dzięki któremu rozwozimy produkty po całej Europie.


Zasada; TWIERDZENIE TRZEBA UDOWODNIĆ !!! więc zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy!

Polskie okna i drzwi to bardzo dobre i estetyczne wyroby, produkowane w naszych fabrykach wyposażonych w nowoczesne procesy technologiczne, umożliwiające szybką i powtarzalną realizację. Dzięki temu AGAT+ eksportuje na rynki wiele wzorów i kształtów okien. Cena okien jest uzależniona od zakupowanych surowców, kursu walut, odległości którą musimy pokonać dostarczając okna z polski.

 


Nagrody i wyróżnienia

Złoty laurII miejsce wsród producentów Gelan


Galeria zdjęć

Polskie okna
Transport okien z polski
producent okien PVC
agatplus okna z polski
producent okien w Polsce
agat+ okna z polski
producent okien w polsce
fabryka okien w polsce
fabryka okien
fabryka okien i drzwi PVC
producent okien i drzwi