Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: localized_options w menu_navigation_links() (linia 1861 z /agatplus.pl/includes/menu.inc).

Fabryka okien i drzwi aluminiowych

 

Okna i drzwi z aluminium

 

 

okno obrotowe  okno podawcze  okno podawcze  witryny  drzwi ALU  drzwi przesuwne HST  drzwi składano przesuwne  drzwi z antypanikiem  Ścianki działowe aluminiowe  Fasady aluminiowe  Ogrody zimowe  Drzwi ppoż EI30 / EI60  Drzwi dymoszczelne

 

Wyjścia ewakuacyjne, zgodnie z normą DIN EN179, są przeznaczone do budynków, które nie mają charakteru obiektów użyteczności publicznej i których funkcja jest znana ich użytkownikom. Należą do nich mi.in. również dodatkowe wyjścia w bud. użytecznosci publicznej, które przekraczane sa tylko przez  osoby upoważnione.
Jako elementy okuć przewidziano dla nich klamki i płytki naciskowe.

Drzwi antypaniczne, zgodnie z normą DIN EN1125, znajdują zastosowanie m.in. w budynkach użyteczności publicznej, w których użytkownikowi nie jest znana funkcja drzwi ewakuacyjnych, i którzy to w sytuacji awaryjnej muszą umieć je obsłużyć bez wskazówek. Sytuacja taka dotyczy np. szkół, szpitali, portów lotniczych, centrów handlowych.
Jako elementy okuć przewidziano tutaj dźwignie i listwy naciskowe, które należy zamocować po stronie ewakuacyjnej drzwi.

Norma ta przedstawia wymogi dla produkcji, wykonań oraz badań zamknięć awaryjnych/ewakuacyjnych.

Norma ta przedstawia wymogi dla produkcji, wykonań oraz badań zamknięć i przejść dla osób niepełnosprawnych.

 

Od początku istnienia, firma AGAT+ zajmuje się produkcją konstrukcji aluminiowych. Początkowo traktowana jako uzupełnienie oferty stolarki PVC, od 2005 roku stała się osobnym działem firmy.

Zwiększone zapotrzebowanie na produkty z aluminium, spowodowało dynamiczny rozwój tego działu firmy, co przełożyło się na inwestycje w nowy park maszynowy. To, z kolei, spowodowało podwyższenie (i tak już wysokiej) jakości oferowanych przez nas produktów.

 
Fabryka okien i drzwi z aluminiowych w Polsce, produkuje w systemach: REYNAERS, blyweert, YAWAL

okna aluminiowe z Polski          Polskie okna aluminiowe          okna aluminiowe reynaers

Zapraszamy także do odwiedzenia witryny internetowej naszej firmy partnerskiej.

 

Fabryka okien i drzwi aluminiowych