Drzwi drewniane

Drzwi zewnętrzne to nie tylko wizytówka i ozdoba każdego domu czy mieszkania ale także jeden z najistotniejszych elementów stolarki okienno drzwiowej. To również bezpieczeństwo i ochrona przed nieproszonymi gośćmi. Drzwi są inwestycją na wiele lat, dlatego powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników i tworzyć harmonię z obiektem, zarówno kolorystycznie jak i technologicznie oraz pod względem stylu.

Oferujemy do wyboru szeroką gamę modeli, które różnią się nie tylko kolorystyką, przeszkleniem czy wykończeniem, ale także parametrami użytkowymi. Dostępne są drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe, które dodatkowo mogą zostać powiększone o naświelta boczne lub/i górne, wszystko wg indywidualnych potrzeb klientów.

Drzwi drewniane wykonane z naturalnego drewna pod wieloma względami przewyższają drzwi wykonane z PVC lub aluminium, gdyż nadają domowi przede wszystkim niepowtarzalny wygląd i charakter. Ponadto charakteryzuje je bardzo dobra izolacyjność cieplna i akustyczna oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystkie nasze drzwi cechuje też wysoka jakość i profesjonalizm wykonania.