Oben montierte Rollläden

Są to rolety nakładane na stolarkę okienną PCV, ALU lub drewnianą. Doskonały sposób na dokonanie zintegrowanej zabudowy wnęki wraz z oknem. Możliwość dobrania odpowiedniego koloru skrzynek i prowadnic do stolarki okiennej sprawia iż to dodatkowe zabezpieczenie jest niemal niezauważone.
Skrzynka roletowa z twardego PCV produkowana jest w następujących wymiarach:

  • system VegasReno (16,5cm, 20,5 cm,)
    system BeClever (16,5 cm, 20,5 cm, 24,5 cm)

Współczynnik izolacji cieplnej skrzynki K wynosi od 0,7 do 1,1. Do systemu nadstawnego stosujemy pancerze aluminiowe V39 i V45 wypełnione pianką poliuretanową wysokiej gęstości, oraz pancerz V37 PCV w kolorystyce dostępnej w katalogach firmy „VERTEX“. Do systemu nadstawnego stosujemy pełną gamę napędów ręcznych i elektrycznych.

Rolety nadstawne

(PDF)

BE CLEVER

System BeClever oparty jest na trzech wielkościach skrzynek (BC 16, BC 20, BC 24) stosowanych zależnie od wysokości pancerza rolety. Wszystkie typy skrzynek mają tą samą szerokość 255 mm, w związku z tym element górny oraz elementy dolne są takie same we wszystkich trzech skrzynkach. Pojemność skrzynki wzrasta przez zastosowanie różnych profili czołowych, takich samych od strony wewnętrznej i zewnętrznej pomieszczenia. Gdy montaż nie przewiduje zabudowy skrzynek, powierzchnia profilu czołowego jest biała i gładka, natomiast gdy skrzynka jest przewidziana do zabudowy profil czołowy jest montowany odwrotnie, na zewnątrz mamy powierzchnię poziomo żłobkowaną w kolorze kremowym, a roleta jest dodatkowo wyposażona w aluminiowy profil kątowy AA00 – nośnik tynku.

Dane techniczne:

System BeClever jest przystosowany do montażu na każdym typie okna plastikowego lub drewnianego. Do tego celu służy profil adaptacyjny skrzynki – PC00, który montujemy bezpośrednio do górnej futryny okna po czym nakładamy na okno kompletną skrzynkę, która zatrzaskuje się na profilu adaptacyjnym.

Profile:

Rodzaje profilu V37 V39  V45
Wysokość profilu [mm] 37 39  45
Grubość profilu [mm] 7,6 9 9
Ilość listw na 1 m wysokości [szt] 27 25 22
Ciężar 1m2 [kg] 2,8 3 3,5
Maksymalna szerokość rolety [m] 2,8 2,8 2,9
 Maksymalna powierzchnia rolety [m2]  6 6  6,5

W skrzynce BC 16 ma zastosowanie profil PF10, w BC 20 profil PF20, a w BC 24 profil PF20 nadbudowany profilem PF30. Profil czołowy może być zamontowany w skrzynce na dwa sposoby.

3D

(PDF)

Ulotka

(PDF)

Przekrój

(PDF)

VEGAS REVO

System rolet nadstawnych Vegas Revo wyposażony jest w szereg innowacyjnych rozwiązań, cechuje się niezwykłą łatwością montażu oraz wygodą eksploatacji. Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe w atrakcyjnej cenie.

System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.

To system stworzony przez specjalistów dla specjalistów: architektów, budowlańców, producentów oraz dystrybutorów systemów osłonowych.

3D

(PDF)

Ulotka

(PDF)