Dachfenster mit unterer Öffnung

Drewniane okna dachowe otwierane i zamykane elegancką klamką w dolnej części skrzydła. Zalecane gdy potrzebne jest umieszczenie okna wyżej, na przykład z powodu wysokiej ścianki kolankowej.

STANDARD

Polecamy to okno, w przypadku wysokiego montażu, na przykład z powodu ścianki kolankowej. Nowa, oferowana w standardzie 2-stopniowa wentylacja VELUX gwarantuje elastyczną wentylację, nawet gdy okno zamknięte.

Najważniejsze funkcje

Klamka na dole

Nowa, gładka klamka ocynkowana umieszczona na dole została zaprojektowana tak, aby łatwo i wygodnie otwierać i zamykać zainstalowane wysoko okna. W celu umycia okna obróć je o 180˚ i wsuń zasuwkę blokującą w ramę. Teraz masz obie ręce wolne.

2-stopniowa wentylacja

2-stopniowa wentylacja sprawia, że dom oddycha nawet przy zamkniętych oknach. Kliknij raz lub dwa razy, aby dopasować ilość wpuszczanego powietrza i oddychaj czystym, świeżym powietrzem dniem i nocą.

Filtr zatrzymujący owady i kurz

Wbudowany filtr powietrza zapobiega przedostawaniu się do domu kurzu i owadów, czyniąc go zdrowszym. Filtr można łatwo oczyścić.

STANDARD PLUS

To nowe okno dachowe VELUX zostało zoptymalizowane energetycznie dzięki innowacyjnym materiałom izolacyjnym, które zapewnią ciepłą i przytulną atmosferę, zużywając mniej energii.

Inne elementy to dodatkowa uszczelka zapewniająca szczelność powietrzną i laminowana szyba zwiększająca bezpieczeństwo. Nowa ocynkowana klamka na dole świetnie nadaje się do okien okien zamontowanych wysoko.

Najważniejsze funkcje

ThermoTechnology™ i dodatkowa uszczelka 

Konstrukcja ThermoTechnology™ z dodatkową uszczelką to mniejsze rachunki za energię, ale również skuteczna bariera przed wiatrem i zimnem.

Szyba bezpieczna

Laminowana szyba wewnętrzna sprawia, że pod oknem można się bezpiecznie bawić, spać i pracować. Jeśli szyba zostanie zbita pod wpływem silnego uderzenia, nie roztrzaska się ani nie wypadnie. To idealne rozwiązanie zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo i spokój.

PREMIUM

Ciesz się nieograniczonym panoramicznym widokiem w mieszkaniu.

Okno obrotowo-klapowe daje możliwość wyboru sposobu otwierania.

To świetny wybór, jeśli chcesz dodatkowo zyskać rozległy widok i poczucie,  że jesteś na wolnej przestrzeni.

Najważniejsze funkcje

Wbudowana wentylacja

Wpuść powietrze, nie otwierając okna i zadbaj o zdrowy klimat w mieszkaniu – również w deszczowe dni. Wyjątkowa, zintegrowana klapa wentylacyjna VELUX wpuszcza świeże powietrze nawet przy zamkniętym oknie.

Panoramiczny widok

Okno dachowe otwiera się na górnych zawiasach do kąta 45°, zapewniając dodatkowe miejsce na głowę i nieograniczony panoramiczny widok na świat poniżej.

Podwójne otwieranie

Okno klapowo – obrotowe z szerokim kątem otwarcia to możliwość wyboru górnego lub dolnego sposobu otwierania.