Panele ozdobne

Bardzo ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez naszą firmę jest system wypełnień drzwiowych typ: wsadowy i nakładkowy firmy VEYNA.

Wybierając ten produkt, decydują się Państwo na najwyższą jakość oraz oryginalny wzór. W naszej ofercie znajdziecie Państwo panele ozdobne, z których wykonujemy drzwi ze szkłem ornamentowym lub przezroczystym, zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. Sposób wykonania naszych wypełnień gwarantuje wysoką izolację cieplną a także zabezpieczenie przed występowaniem ubytków lub innych zniekształceń, spowodowanych zmianami temperatur. W standardzie płyta panela składa się z dwóch warstw z okładziny GFK oraz wypełnieniem pomiędzy nimi pianką poliuretanową. Istnieje również możliwość zastosowania jedno lub dwustronnie okładzin z płyty aluminiowej malowanej proszkowo. Drzwi wykonane z takim wypełnieniem są łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagają konserwacji, a całość wykonana jest z materiałów przyjaznych dla środowiska.

Technologia budowy wypełnień:

1. Płyta warstwowa z tworzywa sztucznego o izolacji cieplnej K = 1,18 W/m2 specjalnie opracowana do zastosowań zewnętrznych. Składa się ona z dwóch wysokiej jakości laminatów (2 x 2 mm) wykonanych z włókna szklanego zatopionego w żywicach poliestrowych oraz z utwardzonej pianki poliuretanowej (PU) RG 60 stanowiącej rdzeń izolacyjny płyty. Klasa materiału budowlanego – B2 wg normy DIN 4102

2. Kaseta ornamentowa wykonana z masy na bazie żywicy poliestrowej trwale zespolona z płytą podstawową.

3. Ramka ornamentowa – element ozdobny wypełnienia – wykonana z masy na bazie żywicy poliestrowej trwale zespolona z płytą podstawową.

4. Warstwa powierzchniowa płyty wraz z ramkami i kasetami pokryta wysokiej jakości lakierami akrylowymi odpornymi na działanie różnorodnych warunków atmosferycznych oraz promieniowania ultrafioletowego.

Veyna Basic Line (PCV)

Veyna Top Line (ALU)