O firmie

AGAT+

O firmie

Firma AGAT+ założona 1998 roku, której do dziś jest właścicielem Rodzina Horosz. To niekwestionowany lider w produkcji okien i drzwi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Przez lata pracy zdobywaliśmy doświadczenie, które dziś przekłada się na jakość i solidne wykonanie naszych produktów oraz fachową obsługę.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wciąż ulepszamy nasze wyroby, wykorzystując do tego celu nowoczesne maszyny. Naszym nadrzędnym celem jest spełnianie oczekiwań i zadowolenie klientów.

Nasze dwie fabryki w okolicach Szczecina, specjalizują się w produkcji okien, drzwi oraz wszelkich innych konstrukcji z PCW oraz aluminium. Mamy w ofercie również, rolety zewnętrzne, bramy garażowe. Naszą stolarkę produkujemy zarówno na rynek polski jak i na eksport

Mamy stałych odbiorców m.in. na terenie Belgii, Holandii, Francji, Danii, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Anglii, Irlandii, oraz Islandii. Możemy pochwalić się również profesjonalnym zapleczem transportowym, dzięki któremu rozwozimy produkty po całej Europie.

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody

Galeria zdjęć

Galeria

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?

Skontaktuj się z działem handlowym naszej firmy