Acrylcolor EN

Opcja kolorystyczna “Acrylcolor” dostępna jest wyłącznie dla okien i drzwi w systemach GEALAN. Okna acrylcolor mają po zewnętrznej stronie dodatkową powłokę ochronną ze szkła akrylowego, która z jednej strony stanowi skuteczną barierę dla czynników zewnętrznych takich jak słońce, grad, a z drugiej strony nadaje oknom piękny wygląd.

Szkło akrylowe, z którego wykonana jest zewnętrzna powłoka w oknach acrylcolor, jest najbardziej trwałym tworzywem sztucznym na świecie. To właśnie z niego produkowane są kokpity samolotów czy okna w łodziach podwodnych.

Gruba powłoka ze szkła akrylowego jest trwale połączona z białym podkładem z PVC. Łatwo usunąć z niej wszelkie zarysowania – wystarczy kropla wody i kilka potarć czyściwem. Zarysowania, które dyskwalifikowałyby gotowe okna aluminiowe czy lakierowane tutaj nie stanowią problemu.

Okna acrylcolor są wyjątkowo przyjazne dla swoich użytkowników. Idealnie gładka powierzchnia okien acrylcolor odpycha wręcz brud i zanieczyszczenia. Staranna pielęgnacja i żmudne zabiegi konserwacyjne odchodzą do lamusa.

Katalog informacyjny

(PDF)